ZAPRASZAMY NA NIEZWYKŁE SHOW ARTURA BARCISIA DO DK \"JUBILAT\" W DNIU 25.03.2018 R. GODZ. 18.30
12-03-2018

Artur Barciś Show

Artur Barciś Show niezwykły występ znanego aktora

więcej
09-01-2018

Koncert Karnawałowy 26.01.2018 godz.17 DK "Jubilat"

Koncert Karnawałowy 26.01.2018 godz.17 DK "Jubilat"

więcej

Aktualności

Monodram "Spóżniona miłość czyli wyznania starego belfra"
02-03-2015

"Spóźniona miłość czyli wyznania starego belfra" 

Jak zachęcić  publiczność  do spotkania  z tym spektaklem? Pozornie sprawa jest trudna. Nie jest to sztuka wieloobsadowa, nasycona bogatym teatralnym anturażem. Mimo to przykuwa uwagę widza i prowadzi śladami bardzo pięknej, wzruszającej historii miłości starego belfra do pięknej Heleny.   Znakomicie prowadzona rola starego belfra / Mariusz Marczyk / pozwala nie tylko na głębokie wzruszenia, daje nam możliwość posmakowania tego, co dzisiaj jest tak rzadkie, deficytowe, a może nawet wstydliwe - lirycznego piękna człowieka w jego codziennym, powiedzielibyśmy  szarym życiu. Budowanie klimatu sztuki, mistrzowska aktorsko emanacja zmienności uczuć i nastrojów wyzwala w widzu pragnienie odpowiedzenia "tak" na zaproszenie belfra do wspólnej wędrówki po zaskakujących meandrach życia.   A w tej wędrówce tyleż dramatu, co wyzwalającego salwy śmiechu humoru. Jak w życiu, które akceptujemy, mimo towarzyszących mu szarości i cieni.

Mariusz Marczyk nie jest postacią szukającą medialnego poklasku, jednak jego artystyczne wędrówki po Polsce pozostawiają trwały ślad w pamięci kochającej teatr widowni.  
I jeszcze jeden smaczek marcowego spotkania z Mariuszem Marczykiem. Po spektaklu promocja jego najnowszej powieści "Fetysze Izydora Bluma". Możliwość nabycia świetnie napisanej książki wraz autografem autora.

 Serdecznie zapraszamy!!!    do DK "Orle Gniazdo"

Plakaty

Losowe zdjęcie